warsztaty teatralne „Lato w Teatrze”

14 czerwca, 2017

PODSKOKI I WYKRĘTY, czyli kolejna edycja „Lata w teatrze” w Bukowinie Tatrzańskiej już niebawem!

• tytuł projektu: PODSKOKI I WYKRĘTY
  • wiek uczestników: 6-13 lat
  • dokładne miejsca prowadzenia warsztatów: Gminna Biblioteka Publiczna w Bukowinie Tatrzańskiej oraz Bukowiańskie Centrum Kultury „Dom Ludowy”
  • termin realizacji zajęć: 8.07-22.07.2017 r. (zajęcia odbywają się w trybie poniedziałek-sobota)
  • godziny zajęć: 9:00-15:00
  • dodatkowe informacje: 21-22 lipca 2017 planowane są pokazy finałowe warsztatów (w godzinach popołudniowych bądź wieczornych)
  • opłaty: 50 zł od dziecka*
  • zapisy i szczegółowe informacje:

Bukowina Tatrzańska: k.twardosz@op.pl (pani Kasia)

Czarna Góra: fundacja.jawdikh@gmail.com (pani Gosia)

Serdecznie zapraszamy na kolejną już edycję programu „Lato w teatrze” w Bukowinie Tatrzańskiej!
W zeszłym roku wspólnie z dziećmi i młodzieżą z Bukowiny Tatrzańskiej, Czarnej Góry, Jurgowa i Leśnicy przygotowaliśmy instalację teatralną „Wszystkie dachy świata”, w ramach której opowiadaliśmy o naszych domach, rodzinnych zwyczajach, lokalnych legendach i tradycji. Na instalację składały się: projekcja filmu paradokumentalnego, teatr lalek i cieni, wystawa prac plastycznych, słuchowisko oraz pokaz cyrkowy.

W tym roku planujemy ponad dwutygodniowe „Podskoki i wykręty”, czyli bardzo dużo dobrej zabawy, niespodzianek i przygód! Na uczestników naszych zajęć czekają zabawy tematyczne i ruchowe,  warsztaty kuglarskie, filmowe, plastyczne, gry terenowe i promocyjne, działania teatralne i happeningowe. Poszukujemy dzieci w wieku 6-13 lat, które nie boją się wyzwań, lubią marzyć i wierzą, że wszystko jest możliwe! Tym znów, którzy trochę boją się wyzwań, lub którym czasami nic nie przychodzi do głowy, pomożemy uwierzyć w siebie!

Tegoroczną edycję „Lata w teatrze” w Bukowinie Tatrzańskiej realizuje Fundacja Sztuki „Jaw Dikh” przy wsparciu Gminnej Biblioteki Publicznej w Bukowinie Tatrzańskiej i Bukowiańskiego Centrum Kultury „Dom Ludowy”. Warsztaty będą prowadzili artyści i pedagodzy zrzeszeni wokół Fundacji Sztuki „Jaw Dikh” oraz członkowie Teatru Figur Kraków.