Lekcje biblioteczne

3 lipca, 2018

Początek czerwca to ostatni miesiąc roku szkolnego. Zbliża się czas odpoczynku i relaksu. Jest to też czas gdy uczniowie częściej przychodzą na lekcje biblioteczne do naszych bibliotek publicznych.

I tak 8 czerwca bibliotekę w Bukowinie odwiedzili uczniowie klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej w Bukowinie Tatrzańskiej, 11 czerwca naszymi gośćmi byli pierwszoklasiści oraz dzieci z klasy „0” ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Czarnej Górze – Zagórze. Natomiast 19 czerwca spacerkiem przywędrowały przedszkolaki z grupy „A-Kuku”  z Przedszkola Hopsasa w Bukowinie Tatrzańskiej. Dzieci zwiedzały bibliotekę, zapoznały się z zasadami zachowania i korzystania z zasobów bibliotecznych, były też różne zgadywanki, konkursy, rozwiązywanie zagadek, czytanie bajek oraz słodki poczęstunek na zakończenie.

Również w Bibliotece Publicznej w Białce Tatrzańskiej byli z wizytą uczniowie klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej w Białce Tatrzańskiej. 15 czerwca zostali oni pasowani na czytelnika. Składamy serdeczne gratulacje z tej okazji. Dziękujemy wszystkim za odwiedziny, a zwłaszcza nauczycielom i opiekunom za zorganizowanie tych wypraw do miejsca kultury, jakim jest biblioteka. Zapraszamy do korzystania i odwiedzin przez cały rok.

Poniżej galeria zdjęć…