Lekcja biblioteczna i odwiedziny przedszkolaków

26 marca, 2018

Uczniowie klasy IIa z p. mgr Martą Makowską ze Szkoły Podstawowej w Białce Tatrz. w ramach zajęć szkolnych odwiedzili najbliższą Bibliotekę Publiczną w Białce Tatrz.. Celem lekcji bibliotecznej było zapoznanie dzieci z księgozbiorem biblioteki, jego wielkością, różnorodnością tematyki, uświadomienie wartości czytania, ustalenie różnych sytuacji, w których książka jest niezbędna, rozbudzenie zainteresowania różnymi rodzajami książek, zachęcenie uczniów do korzystania ze zbiorów biblioteki, doskonalenie pracy w grupie.

Uczniowie chętnie współpracowali ze sobą przy wykonywaniu zadań. Na zakończenie wypożyczyli książki do domu. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do częstego korzystania z naszych zbiorów.

dodatkowo

Przedszkolaki z przedszkola „Bajkowy Świat” złożyli świąteczne życzenia wielkanocne paniom bibliotekarkom z Biblioteki Publicznej w Białce Tatrzańskiej.