Lato w Teatrze „Niezwykła przygoda z Naturą”

1 lipca, 2019

„Niezwykła przygoda z Naturą” jest realizowana w Czarnej Górze w ramach programu Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego pn. „LATO W TEATRZE” finansowy ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa. Projekt jest Fundacji Sztuki „Jaw Dikh”

Tematem przewodnim naszego projektu jest przyjaźń i relacje ze światem roślin i zwierząt. Dzieci w trakcie wakacji poznają świat przyrody, ale będą miały również okazję do lepszego poznania siebie samych. Poszerzać wiedzę i świadomość pomogą im: historia, tradycje kulturowe, krajobraz oraz wszystko, co żyje w najbliższym otoczeniu. Drobne rośliny, wielkie drzewa, ptaki, dzikie i udomowione zwierzęta – wszystkie one mają swoje opowieści, współtworzą ludzką historię. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach z performance, filcowania, wyszywania, tańca oraz gotowania potraw wegetariańskich i wegańskich.