Odwiedziny w bibliotece

25 października, 2021

W piękny jesienny słoneczny poniedziałek naszą bibliotekę odwiedziła klasa „O” ze SP w Bukowinie Tatrzańskiej wraz ze swoją panią Małgorzatą Matys. Dla niektórych dzieci była to pierwsza taka wizyta. Na początku uczestnicy zajęć zwiedzili całą bibliotekę, zapoznali się z układem księgozbioru. Dowiedzieli się co należy zrobić żeby zostać czytelnikiem. Następnie wysłuchali czytanych bajek o jesieni oraz odgadywali zagadki dotyczące warzyw. Kolejnym punktem było wykonanie w grupach prac plastycznych na temat „Jesienne Drzewo”. Był także czas na dowolną zabawę oraz słodki poczęstunek.

Na zakończenie Pani wypożyczyła kilka książek, które będzie czytać przedszkolakom na zajęciach w szkole. Z uśmiechami obiecali jeszcze do nas wrócić.

Zapraszamy ponownie.