Ogłaszamy wyniki konkursu na najpiękniejszą świąteczną choinkę

21 grudnia, 2021

W konkursie wzięło udział 43 dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych. Wszystkie prace zostały zrobione starannie i pomysłowo. Choinki bardzo nam się podobają, pięknie udekorowały naszą bibliotekę. Będą cieszyć nasze oczy oraz naszych czytelników.

Postanowiliśmy nagrodzić wszystkich autorów, w tym wyróżnieni zostali: Nadia Bafia z Czarnej Góry-Zagóry, Gabriela Gołdyniak z Rzepisk, Kacper Ciągwa z Rzepisk, Katarzyna Jezierczak z  Czarnej Góry-Zagóry. Anna Kuruc z Przedszkola w Bukowinie Tatrzańskiej, Tymoteusz Modła z Przedszkola w Jurgowie, Martyna Milon z Rzepisk, Andrzej Grochola z Rzepisk, Gabriela Górnik i Małgorzata Wacław z Przedszkola w Jurgowie.

Wyróżnionym oraz wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy wspaniałych, kreatywnie i estetycznie wykonanych choinek. Po odbiór nagród zapraszamy od 27 grudnia do biblioteki.

Dzięki Wam magia Świąt Bożego Narodzenia udzieliła się nam wszystkim ze zdwojoną siłą!