Lekcja Biblioteczna

22 marca, 2023

We wtorek 14 marca bibliotekę w Bukowinie odwiedzili uczniowie z klas 0, I, II, III ze Szkoły Podstawowej w Czarnej Górze Zagórze. Dzieci uczestniczyły w różnych atrakcjach, w tym obejrzały film oraz wzięły udział w kreatywnych warsztatach kolorowania pisanek i witraży na zbliżające się Święta Wielkanocne.

Zwiedzanie biblioteki dostarczyło młodym gościom wiele radości i pozwoliło na zapoznanie się z bogactwem naszych zbiorów. Natomiast warsztaty kolorowania pisanek i witraży pozwoliło dzieciom na kreatywną zabawę i umożliwiło rozwijanie ich manualnych zdolności.

Mamy nadzieję, że wizyta ta zostanie dla nich miłym wspomnieniem i jeszcze nie raz odwiedzą nasze progi.

Serdecznie zapraszamy także inne placówki edukacyjne do odwiedzania nas i korzystania z naszych bogatych zasobów.