Sowa Mobi – wybieraj książki prosto ze swojego smartfona!

3 sierpnia, 2023

Aplikacja Sowa Mobi obsługuje katalog oraz konto czytelnika biblioteki. Zainstaluj Sowa Mobi i w pełni korzystaj z usług biblioteki w Bukowinie Tatrzańskiej, Białce Tatrzańskiej, Leśnicy, Czarnej Górze i Jurgowie.: wyszukuj książki w katalogach, sprawdzaj dostępność, rezerwuj, wypożyczaj, prolonguj lub zaproponuj zakup. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się poprzez aplikację/stronę lub w bibliotece. (konto aktywuje bibliotekarz).

Dzięki powiadomieniom będziesz informowany o zmianach stanu zamówień, nadchodzących terminach zwrotów lub ich przekroczeniu.

Konto internetowe czytelnika oferuje możliwość powiązania konta rodzica z kontem dziecka.

W aplikacji masz dostęp do numeru i kodu karty czytelnika, który możesz pokazać w bibliotece. Geolokalizacja sprawi, że zawsze znajdziesz najbliższą wypożyczalnię. Jeśli korzystasz z wielu bibliotek, swobodnie przełączaj się między kontami.

Aplikacja czytelnika Sowa MOBI jest darmowa, przeznaczona dla czytelników bibliotek wykorzystujących system biblioteczny Sowa.

Więcej informacji na stronie: mobi.sowa.pl

Nie możesz mieć aplikacji ? Nic nie szkodzi ! Wszystkie funkcje aplikacji znajdziesz na swoim komputerze/tablecie/telefonie wchodząc na stronę bukowina-gbp.sowa.pl !